Neurogra

logo_neurogra_bez_gradientu

Neurogra.pl to serwis z treningami mózgu w formie gier komputerowych. Gry, które mają wyglądać na niezłą rozrywkę, to tak naprawdę zaawansowane połączenie najnowszych odkryć naukowych z nowoczesną technologią, które ma służyć ostatecznie poprawie jakości życia.

Treningi rozwijają pamięć, koncentrację i szybkość reakcji. W serwisie znajdują się podstawowe kategorie programów treningowych dla różnych użytkowników: uczących się, seniorów oraz pracujących. Indywidualnie dobrany program treningowy motywuje do systematycznych ćwiczeń i pozwala śledzić postępy w rozwoju swoich zdolności umysłowych. Użytkownicy dodatkowo mogą wybrać gry według kategorii: ćwiczenia pamięci, trening koncentracji i logicznego myślenia. Interaktywne gry logiczne oferowane przez serwis rozwijają zdolności umysłowe a dodatkowo są doskonałą formą relaksu i zabawy.

Neurogra powstała w oparciu o współczesną wiedzę. Wiedzę, która łączy w sobie naukę o podstawach funkcjonowania ludzkiego umysłu, o biologii stojącej za jego rozwojem, o starzeniu się i możliwościach jego zapobiegania oraz o mechanizmach plastyczności układu nerwowego człowieka. Neurogra uczestniczy w badaniach i projektach naukowych współpracując ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej i Instytutem Biologii Doświadczalnej im Marcelego Nenckiego PAN.